Інтелектуальна гра «Своя гра»

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ БІНЕС-ТЕХНОЛОГІЙ «УАБС»

КАФЕДРА ЕКОНОМІЧНОЇ КІБЕРНЕТИКИ

Інтелектуальна гра «Своя гра»

15 грудня 2016 р.

м. Суми

Кафедра економічної кібернетики Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету запрошує прийняти участь у інтелектуальній грі «Своя гра», яка відбудеться 15 грудня 2016 року о 12:00 в рамках проведення Тижня кібернетики.

Метою проведення гри є стимулювання інтелектуального та культурного розвитку молоді; сприяння її ознайомленню з економічною кібернетикою як наукою; розкриття та розвиток творчого потенціалу молоді.

Участь у грі можуть брати учні 9-11 класів м. Суми та Сумської області. Обов’язковою умовою є попередня реєстрація до 12 грудня 2016 року. Точний час та місце проведення гри будуть повідомлені зареєстрованим учасникам не пізніше 13 грудня 2016 року. Реєстрацію продовжено до 13 грудня 2013 року.

Переможці інтелектуальної гри будуть нагороджені дипломами та сувенірами від кафедри економічної кібернетики. Церемонія нагородження відбудеться під час урочистого закриття Тижня кібернетики в актовому залі Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету 18 грудня 2016 року. Початок об 11:00.

Докладнішу інформацію можна отримати на сайті http://cyber.uabs.sumdu.edu.ua/ua/.

Список переможців буде оприлюднений на офіційному сайті кафедри економічної кібернетики Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету http://cyber.uabs.sumdu.edu.ua/ua/(Розділ «Тиждень кібернетики»).

ПРАВИЛА ГРИ

 1. Одночасно грають від 3 до 5 гравців. Кожен гравець приймає участь індивідуально.
 2. Учасникам пропонується на вибір декілька тем. Теми можуть відноситися до економіки, математики або інформаційних технологій.
 3. У кожній темі розігруються 5 питань, об’єднаних загальною ігровою тематикою. Кожне питання має свій рівень складності і відповідний номінал (10, 20, 30, 40 і 50 ігрових очок). Ігрові очки, набрані гравцем в кожній темі, сумуються.
 4. Завдання гравців – дати вірну відповідь на поставлене ведучим запитання раніше суперників. При виконанні цих умов гравець отримує кількість балів, що відповідає номіналу питання. Якщо гравець відповідає неправильно, від накопиченої кількості балів віднімається кількість балів, що відповідає вартості питання.
 5. Гравець сигналізує ведучому про своє бажання відповісти на питання хлопком або підняттям руки. Право відповідати надається гравцеві, який подав сигнал першим. Гравець може сигналізувати про своє бажання відповідати в будь-який момент після оголошення номіналу питання. У разі неправильної відповіді першого гравця, правом відповіді може скористатися наступний гравець, який подав сигнал про готовність відповідати. Наступні гравці мають право сигналізувати про своє бажання відповідати тільки після завершення ведучим констатації неправильної відповіді попереднього гравця.
 6. На обдумування кожного питання ведучий дає не більше п’яти секунд, фіксуючи їх зворотним відліком від п’яти до нуля.
 7. У той момент, коли гравець сигналізує про своє бажання відповісти, ведучий припиняє читання питання і приймає відповідь. При цьому гравець не має права уточнювати у ведучого формулювання питання. При відсутності негайної відповіді ведучий позначає час на відповідь за допомогою відліку: «Три, два, один, нуль». Після проголошення слова «нуль» відповідь не приймається.
 8. Якщо відповідь виявляється неправильною, ведучий продовжує читати питання для решти гравців, які теж мають право перервати його.
 9. Розподіл місць за результатами гри здійснюється у відповідності з наступними показниками (у порядку зменшення ступеня значимості; кожен наступний показник застосовується тільки у випадку рівності попередніх):
 • за сумою набраних балів (більш високе місце займає той гравець, який набрав більшу кількість балів, ніж його суперники);
 • за сумою балів, набраних тільки за рахунок правильних відповідей.

У разі рівності всіх показників може бути призначена додаткова гра.

УМОВИ УЧАСТІ

Реєстрація учасників здійснюється за посиланням https://goo.gl/forms/k57KwIS5p3Esn9tB3 або на сайті кафедри економічної кібернетики http://cyber.uabs.sumdu.edu.ua/ua/ у розділі «Тиждень кібернетики». Реєстрація є обов’язковою до 12 грудня 2016 року!

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК відсутній

ОРГКОМІТЕТ

Кузьменко О.В. - голова оргкомітету, д.е.н., завідувач кафедри економічної кібернетики Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету

Роєнко В.В. – к.е.н., доцент кафедри економічної кібернетики

Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету

Синявська О.О. – к.е.н., асистент кафедри економічної кібернетики

Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Кафедра економічної кібернетики

 Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС»

 Сумського державного університету

(2 навчальний корп., к.221)

вул. Петропавлівська, 57, м. Суми, 40000, Україна.

роб. тел. +38 (0542) 665-023

Web - сайт: http://cyber.uabs.sumdu.edu.ua/ua/

 

Контактні особи (з організаційних питань):

Кузьменко Ольга Віталіївна

+38 (066) 912 04 40

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Роєнко Вікторія Володимірівна

+38 (066) 570 04 63

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Синявська Ольга Олександрівна

+38(050)193 69 22

o.syniavska@uabs.sumdu.edu.ua