Конкурс учнівських творчих робіт «Кібернетичний всесвіт»

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Навчально-науковий інститут бізнес-технологій "УАБС"

СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Конкурс учнівських творчих робіт «Кібернетичний всесвіт»

12 грудня – 18 грудня 2016 р.

м. Суми

Кафедра економічної кібернетики Навчально-наукового інституту бізнес-технологій "УАБС" запрошує до участі в обласному конкурсі учнівських творчих робіт «Кібернетичний всесвіт» в рамках тижня кібернетики, який відбудеться 12 грудня – 18 грудня 2016 року.

Метою конкурсу є стимулювання інтелектуального та культурного розвитку молоді, підвищення її соціальної активності; сприяння ознайомленню молоді з економічною кібернетикою як наукою; розкриття та розвиток творчого потенціалу молоді.

Участь у конкурсі можуть брати учні 9-11 класів м. Суми та Сумської області.

Напрямки конкурсних робіт:

1. Інтернет-проект на тему «Світ інформаційних технологій» (командна участь – 2-3 учні).

2. Презентація на тему «В житті з ІТ».

3. База даних на тему «Моя школа» (можлива командна участь – 2-3 учні).

4. Емблема на тему «Мій улюблений предмет».

Конкурсні роботи разом з анкетними даними виконавців та їхніх керівників подаються у електронному вигляді за адресою  :  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 11 грудня 2016 року включно.

Переможці Конкурсу будуть нагороджені дипломами та сувенірами від кафедри економічної кібернетики Навчально-наукового інституту бізнес-технологій "УАБС". Церемонія нагородження відбудеться під час урочистого закриття тижня кібернетики в актовому залі УАБС 18 грудня 2016 року. Початок об 11.00.

Докладнішу інформацію можна отримати на сайті http://uabs.sumdu.edu.ua/ua/; http://cyber.uabs.sumdu.edu.ua/ua/ та за тел. (0542) 619937, (0542) 619923.

Список учасників конкурсу, його переможці та їх роботи будуть оприлюднені на офіційному сайті кафедри економічної кібернетики УАБС http://cyber.uabs.sumdu.edu.ua/ua/

ВИМОГИ ДО конкурсних робіт

До конкурсу допускаються учні 9-11 класів. Автором конкурсної роботи за будь-яким напрямком може бути одна особа. Для робіт за напрямками - інтернет-проект та база даних, допускається колективна участь авторів (2-3 особи).

Інтернет-проект подається на конкурс у вигляді Web-сайту, розробленого із використанням Html-редактора та програми візуалізації Internet Explorer. Проект повинен містити початкову сторінку, яка повинна відображати відомості про тематику сайту, авторів, їх місця навчання, керівника, та тематичні web-сторінки (включаючи стартову сторінку, їх повинно бути не менше 5). Тематика сайту повинна розкривати інформацію щодо історії, сучасних реалій, майбутніх перспектив розвитку сучасних технологій (наприклад, сайт «Хмарні технології», «Розумний дім», «Перспективи розвитку мобільних платформ», «Віртуальна реальність», тощо). Інформація може бути пізнавального, довідкового, наукового або навчального характеру. Сайт може використовуватися викладачем, як допоміжний ресурс, в процесі викладання певної дисципліни.

Презентація повинна бути розроблена із використанням програми MS PowerPoint 2003 та вище. Вона представляє собою набір слайдів (не менше 10), які містять текстові пояснення, ілюстрації, візуальні ефекти, вбудоване відео, музика, тощо. Презентація повинна містити інформацію на тему «В житті з ІТ», тобто розкривати аспекти та цікаві факти використання ІТ-технологій в повсякденному житті, в будь-яких сферах, для вирішення будь-якої проблеми людства, або перспективи їх використання в майбутньому (наприклад, електронний перекладач, комп’ютерна гра, безготівкові платежі, домашня бухгалтерія, електронний терапевт, розумний дім, дистанційне навчання і т.д.). Презентація подається в електронному вигляді в режимі перегляду.

Для розробки бази даних може бути використана програма MSAccess2003 та вище. Основна мета – забезпечення інформації завуча школи. Програмне рішення повинно вирішувати наступні задачі: робота з даними по учням, викладачам; пошук предметів в розкладі, розкладу вчителя, вчителя в класі, пошук кабінету в розкладі, тощо; формування звітів по кількості учнів в школі, кількості учнів по оцінкам, кількості викладачів по предметам, кількості кабінетів, тощо. Результат виконання роботи представляється у вигляді файлу БД Access, який повинен містити: спроектовані таблиці; схему даних зі зв'язками між таблицями; форми, що забезпечують інтерфейс користувача; запити; звіти; головну кнопкову форму.

Емблема повинна бути розроблена із використанням Adobe Photoshop або будь-якого іншого графічного редактора. Її тематика повинна стосуватися будь-якого шкільного предмету та розкривати його основну сутність та авторське бачення. Наприклад, зображення комп’ютера для емблеми з інформатики, ДНК для емблеми з біології, Сонячна система для емблеми з астрономії та інш. Обов’язково на емблемі повинен бути присутній вислів відомої людини в даній галузі або девіз. До емблеми обов’язково додаються файли графічних матеріалів, які використовувались при його створенні (фотографії, картинки із розширенням *.jpg, *.gif, *.bmp, *.pngта інші).

РОБОТИ ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ ДОПУСКАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!

УМОВИ УЧАСТІ

Реєстрація учасників і подання конкурсних робіт здійснюється в електронному вигляді за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Обов’язково надсилається анкета учасника і керівника (шаблон додається).

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК відсутній

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

Голова організаційного комітету:

Д’яконова І.І. – директор Навчально-наукового інституту бізнес-технологій "УАБС", д.е.н., професор

Заступник голови організаційного комітету:

Кузьменко О.В. – завідувач кафедри економічної кібернетики             Навчально-наукового інституту бізнес-технологій "УАБС", д.е.н., професор

Члени організаційного комітету:

Яровенко Г.М. – доцент кафедри економічної кібернетики    Української академії банківської справи, к.е.н., доцент;

Братушка С.М. – доцент кафедри економічної кібернетики   Української академії банківської справи, к. ф.-м. н., доцент;

Гриценко К.Г. – доцент кафедри економічної кібернетики                Української академії банківської справи, к.т.н., доцент;

Синявська О.О. – асистент кафедри економічної кібернетики                  Української академії банківської справи

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Кафедра економічної кібернетики Навчально-наукового інституту бізнес-технологій "УАБС"

(2 навчальний корп., к.222 або к.208)

вул. Петропавлівська, 57, м. Суми, 40030, Україна.

роб. тел. +38 (0542) 619-937

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Web - сайт: http://cyber.uabs.sumdu.edu.ua/ua/

(детальна інформація про конкурс)

Контактні особи (з організаційних питань):

Яровенко Ганна Миколаївна:

+38 (099) 773 21 52

Синявська Ольга Олександрівна:

+38 (050) 193 69 22


В І Д О М О С Т І

про автора (авторів) та керівника

конкурсної роботи

Автор 1

 

Прізвище

 

Ім’я

 

По батькові

 

Рік народження

 

Повна назва та адреса навчального закладу

 

Клас

 

Контактний телефон

 

e-mail (за наявності)

 
   

Автор 2

 

Прізвище

 

Ім’я

 

По батькові

 

Рік народження

 

Повна назва та адреса навчального закладу

 

Клас

 

Контактний телефон

 

e-mail (за наявності)

 
   

Автор 3

Прізвище

Ім’я

 

По батькові

 

Рік народження

 

Повна назва та адреса навчального закладу

 

Клас

 

Контактний телефон

 

e-mail (за наявності)

 
   

Науковий керівник

Прізвище

Ім’я

 

По батькові

 

Повна назва та адреса навчального закладу

 

Посада

 

Контактний телефон

 

e-mail (за наявності)