План заходів до "Тижня кібернетики 2013"

"Тиждень кібернетики 2013" проводився із 25 лютого по 2 березня.

ПЛАН ЗАХОДІВ

Найменування заходу Дата проведення Контактна особа
Олімпіада з економічної кібернетики для студентів ІІІ-V курсів спеціальності "Економічна кібернетика"

25.02.2013

Перхун Л.П.,

Братушка С.М.

Конкурс творчих робіт "Кібернетика vs. … (вказати відповідний напрям підготовки)" для студентів ДВНЗ "УАБС НБУ". Інформаційне повідомлення (PDFDOC). Правила конкурсу (PDFDOC)

до 26.02.2013

Тєрєхов Є.М.

Конкурс на кращий логотип кафедри економічної кібернетики

до 27.02.2013

Братушка С.М.,

Сергієнко О.В.

Конкурс творчих робіт «Кібернетичний всесвіт» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Суми і Сумської області. Інформаційне повідомлення (PDF, DOC). Правила конкурсу (PDF, DOC)

до 28.02.2013

Яровенко Г.М.

Круглий стіл «Інтеграція України в інформаційний простір ЄС». Інформаційне повідомлення (PDF, DOC)

28.02.2013

Домбровський В.С.

Публічна лекція на тему «Використання інформаційної системи Thomson Reuters Eikon для пошуку та аналізу фінансової інформації»Інформаційне повідомлення (PDF, DOC)

28.02.2013

Зеленська М.І.

Конкурс відеороликів «Назад в майбутнє» студентів спеціальності «Економічна кібернетика»

до 27.03.2013

Братушка С.М.,

Сергієнко О.В.

Урочисте закриття тижня кібернетики (з процедурою нагородження переможців всіх проведених конкурсних заходів)

02.03.2013

Гриценко К.Г.

Всі питання та пропозиції, будь ласка, надсилайте на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.