Академічна програма SAS для ВУЗів

З вересня 2013 року академія є учасником академічної програми SAS для Вузів. За результатами успішного проходження кількох етапів навчання викладачі академії отримали сертифікати про успішне завершення підготовки з технологій SAS для викладачів ВНЗ – учасників SAS Global Academy Program.

Компанія SAS - лідер у галузі бізнес-аналітики. Вона надає рішення і технології, які дозволяють вирішувати складні щоденні завдання та виявляти перспективні можливості для майбутнього зростання та розвитку. SAS – одна з найбільших у світі компаній, що займаються створенням програмного забезпечення для потреб аналітиків усіх галузей економіки. Компанією розробляються як окремі програмні продукти, так і цілі програмні рішення, які забезпечують виконання стандартних процесів у певній галузі, – рішення для банків, страхових компаній тощо. Протягом усього циклу роботи з даними – від динамічної візуалізації до побудови прогнозних моделей, їх впровадження і оптимізації процесів – SAS пропонує широкий набір методів збору, класифікації, аналізу та інтерпретації даних для виявлення прихованих закономірностей, відхилень аномалій, значущих змінних і їх взаємозв’язків, дозволяючи, в кінцевому рахунку, оперативно приймати обґрунтовані рішення.

Координатором проекту від кафедри є старший викладач Яременко Н.С. На кафедрі економічної кібернетики створено спеціалізовану лабораторію технологій SAS.

Підписання угоди про співробітництво між "УАБС" і SAS Institute LLS в Україні, що гарантує отримання ліцензованого програмного забезпечення SAS, та отримання викладачами зазначених вище сертифікатів стало основою для організації на базі академії факультативних курсів для студентів, аспірантів та викладачів академії з вивчення технологій SAS, тематичних семінарів.

В рамках участі в програмі були проведені наступні заходи: