Участь у всеукраїнскій олімпіаді з дисципліни

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна кібернетика» для студентів вищих навчальних закладів України згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1495 від 09.12.2016 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2016/2017 навчального року» проходив з 26 по 28 квітня 2017 р. у Львівському навчально - науковому інституті ДВНЗ "Університет банківської справи".

26-28 квітня 2017 року у у Львівському навчально - науковому інституті ДВНЗ "Університет банківської справи" відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна кібернетика». Учасниками олімпіади цього року стали 60 студенти – з 21 вищих навчальних закладів України.

Завідувач кафедри економічної кібернетики СумДУ О.В. Кузьменко брала участь в організації проведення олімпіади у складі жюрі.

Сумський державний університет на олімпіаді представляли студенти Миненко Сергій та Клімов Сергій..

Учасники олімпіади вирішували завдання з оптимізаційних методів та моделей, економетрики, теорії ігор, моделювання економіки та моделей економічної динаміки. Для виконання завдань необхідно було мобілізувати свої знання з економіки, моделювання та прогнозування. Студенти CумДу гарно справилися із завданнями, показавши глибинний рівень знань та грунтовну підготовку.

Студент Сергій Миненко здобув третє місце за що був нагороджений дипломом третьго ступеню, а студент Клімов Сергій  посів 23-ю рейтингову позицію та  отримав грамоту за перемогу у номінації "Оригінальне моделювання економічних процесів" .

Досвід участі в олімпіаді дозволить продовжити удосконалення навичок у дисципліні «Економічна кібернетика» та надихнути до подальших звершень, сприятиме зростанню числа зацікавлених економічною кібернетикою й надасть новий імпульс розвитку студентської науки.

 

Інформацію підготувала
 завідувач кафедри економічної кібернетики
О. В. Кузьменко