Участь у семінарі на базі Університету прикладних наук Дойче Бундесбанку (м. Хахенбург, Німеччина).

Участь в закордонних семінарах – це шанс здобути нові знання та враження, покращити володіння іноземною мовою та знайти нових друзів.

В цьому могли переконатися студенти ННІ БТ «УАБС» СумДУ, які разом з завідувачем кафедри економічної кібернетики Кузьменко Ольгою Віталіївною протягом 14 – 20 травня брали участь в семінарі «International Week of Central Banking», що відбувся на базі Університету прикладних наук Дойче Бундесбанку (м. Хахенбург, Німеччина).

Мета заходу, в якому взяли участь біля 50 студентів з різних країн, – ознайомлення з роботою Дойче Бундесбанка та його місцем в Європейській системі центральних банків.

Під час цікавих лекцій обговорювались актуальні питання макропруденційної політики і її взаємозв’язку з монетарною політикою; сек’юритизації в контексті резервування грошових коштів та мобілізації капіталу для бідних (у аспекті рефінансування мікрофінансових установ). Серед лекторів програми – ректор університету Еріх Келлер, професор Крістофер Пріберні, професор Андреас Хофер, старший викладач Уве Шольмейєр та представик Центру технічного співробітництва Дойче Бундесбанку Аніка Хольман.

Окрім знань учасники програми мали можливість отримати багато незабутніх вражень під час екскурсійних турів до міст Франкфурт, Кельн, Марксбург, Кобленц, Лімбург.

Сподіваємось на продовження співпраці з Університетом прикладних наук Дойче Бундесбанку!

Інформацію підготувала
завідувач кафедри економічної кібернетики
Кузьменко О.В.