Зустріч студентів спеціальностей «Економічна кібернетика» та «Бізнес-аналітика» з представниками компанії QA Testlab

Вже стали традиційними зустрічі студентів спеціальностей «Економічна кібернетика» та «Бізнес-аналітика» з представниками компанії QA Testlab. Так, 18 листопада 2019 року відбулася чергова зустріч студентів з представниками компанії.

QATestLab – аутсорсингова IT-компанія, що надає повний спектр послуг тестування програмного забезпечення. Працює на ринку незалежного тестування, виконуючи перевірку якості продуктів (від інтернет-магазинів до ігрових платформ і банківських систем) для замовників з країн Європи, Америки, Азії. Гасло компанії – «Quality is a rule!»

Як і минулого року, QATestLab представляли студенти спеціальності «Економічна кібернетика», які вже працюють в компанії. Студентка 6 курсу групи ЕКм-81а Баранова Анна представила корисну інформацію про тестування програмного забезпечення, про компанію QATestLab та запропонувала присутнім студентам розпочати свою кар’єру в Сумському офісі компанії QATestLab, де працюють як випускники, так і студенти спеціальності «Економічна кібернетика».

До речі, в жовтні 2019 року між компанією QATestLab та Сумським державним університетом було підписано Меморандум про співпрацю. Мета меморандуму - співробітництво Сторін в галузі освіти і підготовки кваліфікованих фахівців в ІТ-галузі, обмін досвідом у розвитку передових методів і технологій навчання.

Відповідно до Меморандуму, кафедра економічної кібернетики отримає право на використання в навчальному процесі матеріалів навчального курсу «Software testing for Universities» та право доступу до софтверної інфраструктури забезпечення навчального процесу зазначеного курсу на безоплатній основі. Матеріали зазначеного курсу будуть використані при викладанні дисципліни «Введення в тестування програмного забезпечення» (3 курс, спеціальність «Економічна кібернетика»).

Сподіваємося, що співпраця кафедри економічної кібернетики з компанією QATestLab допоможе студентам розпочати успішну кар’єру!