Участь студентів ННІ БТ «УАБС» у Всеукраїнській студентській олімпіаді з математики

Відповідно до наказу №1495 від 09.12. 2016 р. Міністерства освіти і науки України на базі Сумського державного університету в період з 16-19 травня 2017 р. був проведений ІІ етап олімпіади серед студентів класичних та технічних вищих навчальних закладів України з навчальної дисципліни «Математика». В олімпіаді взяли участь представники з 22 вищих навчальних закладів України.

В олімпіаді взяли участь представники з 22 вищих навчальних закладів України. В категорії С Сумський державний університет представляли студенти ННІ БТ «УАБС» - Дініц Руслан (ЕК- 51а) та Мусіян Євген (ФБС-61а).

В загальному рейтингу Дініц Руслан посів IV місце в категорії С. Учасники олімпіади продемонстрували добрі знання, нестандартне мислення, креативні прийоми розв’язування завдань. В кожній з категорій М, Т та С журі олімпіади ще додатково визначило переможців.

Рішенням журі олімпіади Дініц Руслан був нагороджений грамотою за зайняте ІІ місце в категорії С, а Мусіян Євген був нагороджений грамотою за зайняте ІІІ місце в категорії С.

Підготовку студентів здійснювала доцент кафедри економічної кібернетики, к.ф.-м.н. Коломієць С.В., яка на запрошення оргкомітету олімпіади також виконувала обов’язки члена журі.

Зичимо нашим учасникам невичерпної наснаги, успіхів та подальших перемог!

 

Інформацію підготувала
доцент кафедри економічної кібернетики
C. В. Коломієць